آموزینو | راهکارهای آموزشی نو

آموزش آنلاین در زمان شیوع ویروس کرونا

آموزش آنلاین در زمان شیوع ویروس کرونا

آموزش انلاین در زمان شیوع ویروس کرونا

آموزش در زمان شیوع ویروس کرونا چگونه است؟

آموزش انلاین در زمان شیوع ویروس کرونا آموزش مجازی آنلاین

از اختراع کامپیوتر و ورود به دنیای مبتنی بر وب و همچنین آموزش در بستر وب ، مدت زمان زیادی می‌گذرد که این موضوع بر حسب موقعیت اجتماعی و سیاسی کشور ها متفاوت می‌باشد. اما استفاده درست از دنیای مجازی برای آموزش در همه‌ی سطوح کشور بسیار جدید و نوپاست و این مبتنی بر سیاست گذاری و مدیریت اتخاذ شده در سطح کلان کشور اعم از آموزش و پرورش و دیگر نهادهای وابسته به آن می‌باشد.

جهت مطالعه درباره کلاس آنلاین و مزیت های آن اینجا کلیک کنید

با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و لزوم استفاده‌ همه‌ی مقاطع تحصیلی از آموزش مجازی (آنلاین) ، نگرش‌های آموزشی جدیدی در جامعه حکم فرما شد این نگرش ها غالبا مبتنی بر تدریس تمامی دروس از مقاطع ابتدایی تا دانشگاه ها به صورت مجازی و آنلاین می‌باشد.

در این مسیر نوپا ، فراز و نشیب های زیادی برای دانش آموزان و معلمان و نهاد آموزش و پرورش به همراه‌ست چرا که این نوع آموزش با چالش ‌های زیادی روبرو خواهد بود چه برای نهاد آموزش و پرورش کشور و چه برای معلمان عالیقدر و چه برای دانش آموزان عزیز کشور.

نکته مهم 

در این میان نهاد آموزش و پرورش به همراه متخصصان کامپیوتری چه در حوزه نرم ‌افزار و چه در حوزه سخت افزار دست به دست هم دادند که این امر مهم به بهترین نحو و بدون کم و کاستی انجام بپذیرد تا کادر آموزشی با بهترین روش ها و متد ها روز دنیا ، آموزش کشور را انجام دهند.

در این میان شرکت ها و گروه های توسعه دهنده مختلفی با برنامه های گوناگون سعی در ایجاد یک برنامه مرتبط با آموزش مجازی و آنلاین برای برقراری تعامل بین معلمان و دانش آموزان داشته اند.

آموزش انلاین در زمان شیوع ویروس کرونا

در این بین شرکت پارس افزار آرون برای حل بحران موجود در کشور به دلیل ویروس کرونا، سامانه ای بنام آموزینو ” اموزینو “ جهت برگزاری کلاس های آنلاین و آزمون های آنلاین تولید نموده است تا با همکاری مدارس سطح کشور، بتواند روند آموزشی کشور را مانند سابق بدون کم و کاستی در محیطی مجازی تشکیل دهد.

تا دانش آموزان از این طریق بتوانند به صورت مجازی بدون حضور در مدارس، درس های مربوطه را از طریق کلاس های آنلاین فرا گرفته و در آزمون های آنلاین شرکت نمایند و در این بین اولیا دانش آموزان ناظر بر عملکرد دانش آموز خود در سامانه آموزینو باشند.

و مدیران مدارس می‌توانند با امکاناتی که سامانه آموزینو در اختیار ایشان قرار می‌دهد کلاس های خود را دایر نموده و به روند آموزشی خود مطابق ایام قبل از شیوع ویروس کرونا با امکاناتی نوین و متد های روز دنیا ادامه دهند و در این میان معلمان با چند کلیک ساده می‌توانند در سامانه آموزینو کلاس درس خود را برگزار کرده و با دانش آموزان تعامل لحظه به لحظه (صوتی ، تصویری و متنی) داشته باشند.

#با_آموزینو_کرونا_را_شکست_دهیم

گروه آموزینو  با شعار ملی ” #در_خانه_بمانیم “ و شعار ” #کرونا_را_شکست_می‌دهیم “ تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا با ایجاد بستری مناسب برای برقراری کلاس های آنلاین و آزمون های آنلاین و تعامل همزمان بین دانش آموزان و معلمان روند آموزشی سابق کشور را قبل از شیوع ویروس کرونا حفظ نماید.

#با_آموزینو_کرونا_را_شکست_دهیم

تمامی حقوق آموزش آنلاین آموزینو  متعلق به شرکت پارس افزار آرون می باشد

۵/۵

براثر شیوع ویروس کرونا مهم ترین مشکلات زندگی اجتماعی که زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است استفاده ازآموزشهای مجازی به مدارس تحمیل شده است.

بعداز اتمام کلاس های مجازی معلم از دانش آموزان می خواهد که بعداز انجام فعالیت ها درک و فهم خود را از کلاس ها و محتوای درس مشخص شده دراین مرحله معلم می تواند فرصت همسال سنجی هم فراهم آورد و اگر دانش آموز آنلاین نقد و نظر و پیشنهادی نسبت به درک و فهم همدیگر از محتوا دارند بیان کنند.

آزمون آنلاین سیستمی است که این امکان را می دهد تا دانش آموزان و دانشجویان به صورت اینترنتی و آنلاین شرکت می نمایند؛از نکات مثبت برگزاری آزمون آنلاین نسبت به نوع حضوری در هزینه ها خریدابزار یا اجاره مکان ،هزینه رفت و آمد ،صرفه جویی در وقت و اوراق از اهداف آموزشی است.آزمون آنلاین امتحانی است که به صورت اینترنتی برای شرکت کنندگان در یک موضوع برگزار می شود.

شرکت کنندگان برای شرکت در آزمون آنلاین بطور همزمان دریک کلاس جمع می شوند و آزمون را برگزار می کنند بدون حضور جسمی شما در کلاس مجازی یک ارتباط مجازی قوی  برقرار کنید و حس حضور خود را به عنوان آموزگار بدرستی انتقال دهید.کلاس های آنلاین را باید یک کلاس واقعی درنظر بگیرید.

قانون های آموزش آنلاین:

  1. باخودتان رو راست باشید
  2. برنامه ریزی و مدیریت زمان داشته باشید
  3. از برگه های یادداشت استفاده کنید
  4. درفضای مناسب درس بخونید و آموزش ببینید
  5. هرچیزی که باعث حواس پرتی شما می شود رفع کنید
  6. وسایل مود نیاز خود را دم دست داشته باشید
  7. به خودتان جایزه بدهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

مقاله بیشتر

Techniques for Dating Overseas

As the earth becomes smaller and people travel around more, internet dating internationally is starting to become more common. It

Online Data Application

Virtual info software offers an easy method to protect your organization from info breaches. It is additionally an efficient and

اسکرول به بالا