آموزینو | راهکارهای آموزشی نو

بهترین مکان ها برای مطالعه و درس خواندن دانش آموزان

مکان مناسب برای مطالعه

در قرن اخیر علم روانشناسی دریافت که استفاده از یک راهکار  برای مطالعه به دانشجویان کمک کرد تا نمرات امتحانات خود را  افزایش دهند. با این حال، اگر مکان مناسبی برای مطالعه ندارید،سخت است که به این موفقیت امیدوار باشید در حالی که بهترین مکان برای مطالعه ممکن است برای همه متفاوت باشد، ما فهرستی از ده ایده را گردآوری کرده‌ایم که اغلب موفق هستند . به امید اینکه تعدادی از آنها برای شما مفید واقع شوند.

 

 

۱. کتابخانه

 

کتابخانه میتواند بهترین مکان برای مطالعه باشد . در این مکان نه تنها آرامش و سکوت خواهید داشت، بلکه دسترسی عالی به اینترنت و فضای کافی داریذ.

اگر چه در صورتی که   نیاز به انجام کار گروهی و گفتگو با هم گروهی هایتان دارید این را بدانید که در کتابخانه نمیتوانید این کار هار ا انجام دهید. به علاوه، اگر دوست دارید میان وعده بخورید یا به موسیقی گوش دهید، ممکن است برایتانمشکل ساز باشد چرا که اصل حیاتی  و مهم در کتابخانه ، سکوت است.

 

۲. کافی شاپ یا یک کافه رستوران

 

بسیاری از اینها فضای میز خوب و وای فای رایگان دارند. فقط مطمئن شوید که چیزی را خریداری کرده اید اگر قصد دارید فضای آن را برای درس خواندن اشغال نمایید کافی شاپ میتواند مکان مناسب برای درس خواندن باشد

 

۳. یک کلاس درس

 

از معلم خود بپرسید که آیا فضای کلاس بعد از ساعت در دسترس است یا خیر. می تواند یک مکان عالی برای مطالعه در آرامش باشد.

 

۴. اتاق خوابگاه شما

 

اگرچه ممکن است یک مکان  ایده آل نباشد، ولی اتاق خوابگاه شما هم یک گزینه است. یک میز کوچک یا صندلی مخصوص را فقط برای زمان مطالعه در نظر بگیرید تا از مطالعه در اتاق خود نترسید. در حالی که داشتن مکان مناسب برای مطالعه حیاتی است، نحوه مطالعه شما نیز به همان اندازه مهم است. مطمئن شوید که مدتی را صرف یادگیری مهارت‌های مطالعه مناسب می‌کنید و حواس‌پرتی‌های اطرافتان را خاموش می‌کنید تا بتوانید روی شغلی که در دست دارید تمرکز کنید. از این کار خوشحال خواهید شد. پس از همه، همانطور که توماس ادیسون یک بار گفت: “هیچ جایگزینی برای کار سخت وجود ندارد.”

 

۵. خانه دوستان

 

آیا کسی خانواده ای دارد که در این نزدیکی زندگی کند؟ خانه ای با یک میز ناهار خوری واقعی و غذاهای خانگی می تواند تنها الهامی باشد که برای یک جلسه مطالعه طولانی نیاز دارید.

 

۶. در فضای باز

 

یک میز پیک نیک پیدا کنید و در هوای تازه مطالعه کنید. این روش ذهن شما را باز میکند و به مغزتان اکسیژن و  انرژی کافی میرساند تا مسائل سخت را حل کند.

 

 

 

۷. اتوبوس

 

آیا باید هر روز با اتوبوس یا قطار به کلاس بروید و برگردید؟ از زمانی که در کشتی هستید برای مطالعه استفاده کنید و وقت آزاد اضافی را برای چیزهایی که از آن لذت می برید باز کنید.فراموش کیند که شما با همین خرده عادت ها به موفقیت میرسید.

 

۸. یک کتابفروشی

 

بسیاری از کتاب‌فروشی‌های دنیا  کافه‌ها، میزها و سایر وسایل اضافی را قرار داده‌اند تا از مشتریانی مانند شما استقبال کنند. چرا از این گزینه استفاده نمی کنید و به مطالعه نمی روید؟

 

 

 

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

مقاله بیشتر

Aboard Portal India

Board webpages india may be a secure, digital platform designed for board managers and company directors to perform their governance

اسکرول به بالا